Hračky z Toyeto

Navigácia: TOYETO >

Batoh bodkovaný červeno-biely

Značka: Pixie Crew

Kategória: Školské tašky a pomôcky | Pixie Crew | od 7 rokov

Popis:

Roztomilý ruksačik na každodenné nosenie, či výlety. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého polyesterového materiálu, ktorý sa ľahľko čistí a udržiava.

Po oboch stranách batohu sa nachádzajú priehradky na fľašku s vodou. Jeho zadná časť je postrovaná. Batoh obsahuje hlavnú priehradku s dostatkom miesta pre všetky nevyhnutnosti detského života a menšie vrecko, ktoré je určené na drobnosti.

Na prednej strane batoha sa nachádza unikátna silikónová plocha v tvare kruhu, na ktorú je možné patentovaným spôsobom umiestniť farebné "pixelky". Tých nájdete v balíčku 65 ks a v prípade potreby je možné dokúpiť ďalšie. Súčasťou balenia je tiež brožúra nápadov. Inšpiráciu však viete čerpať aj na stránke: //pixiecrewgallery.com/cs" target="_blank">www.pixiecrewgallery.com/cs a tvorbu vlastných motívov si viete vyskúšať v rámci online editora na adrese: //pixiecreweditor.com/en" target="_blank">www.pixiecreweditor.com.

Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú svoju jemnú motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

Hmotnosť: 0,36 kg

Rozmer: 33,5 x 25 x 14,5 cmCena:
18.74 EUR s DPH
Naspäť

Reklama: